MG4

Nový Cyberster


Již brzy

 

 
510 koní
Elektrický výkon
4x4
Pohon
725 Nm
Točivý moment
77 kWh
Baterie
 JIŽ BRZY NA NAŠEM TRHU

 

LEGENDÁRNÍ ODKAZ

Spojení historického dědictví značky MG se současností. MG Cyberster není jen auto, je to oslava designu, výkonu a radosti z jízdy. Odkazuje na proslulé roadstery MG a dlouhou historii značky sahající do roku 1924. Unikátní model s ikonickými výklopnými dveřmi, dechberoucím výkonem a touhou vydat se na cestu.

MG Cyberster

VÝKON

 

Nekompromisní elektrický výkon, pohon všech kol, dechberoucí zrychlení. Nový Cyberster nastavuje nová pravidla. Výkon až 375 kW (510 koní), zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,2 sekundy a točivý moment 725 Nm.

 

510 koní

 maximální výkon

 

3,2 s

zrychlení z 0 na 100 km/h

 

725 Nm

točivý moment

 

NEPŘEHLÉDNUTELNÝ
Preciznost v každém detailu

Nový Cyberster je nepřehlédnutelný. Hladké linie, aerodynamická silueta, otevíratelná střecha nebo atypické výklopné dveře. Každý detail byl navržen tak, aby pohled na nový Cyberster budil touhu nasednout a vyrazit na cestu.

MG Cyberster

VYBERTE SI TO PRAVÉ PRO VÁS
Vyjádřete to barvou

Zvolte si jednu z pěti barev, která bude odrážet vaši osobnost. K dispozici bude bílá, stříbrná, šedá, červená a žlutá. Vybírat můžete také ze dvou barev plátěné střechy, červené a černé. Stejně je tomu u interiéru, který může být červený, nebo šedý.

MG Cyberster

VYBERTE SI TO PRAVÉ PRO VÁS
Zadní pohon, nebo pohon všech kol

Nový Cyberster přichází se dvěma motorizacemi. Verze se zadním pohonem disponuje výkonem 250 kW a točivým momentem 475 Nm. Motorizace s pohonem všech kol se 375 kW a točivým momentem 725 Nm zrychlí z 0 na 100 km/h za dechberoucí 3,2 sekundy.

MG CybersterJIŽ BRZY NA NAŠEM TRHU