Program MG Charge

Vstupte do světa elektromobility

Řešení pro vaše snadné nabíjení

 

Hlavním smyslem programu MG CHARGE je poskytnout všem zákazníkům značky MG nadstandardní a kvalitní služby v oblasti elektromobility. Zvláště z hlediska nabíjecí infrastruktury je nesmírně důležité zvolit spolehlivého partnera, který se v problematice dobře orientuje a následuje v tomto odvětví nové trendy. Neméně důležité je všem zákazníkům poskytnout okamžitý servis 24/7.

 

Nabíjecí karty programu MG CHARGE jsou platné u všech hlavních poskytovatelů elektrické energie v rámci ČR i EU - tedy u stanic sítí ČEZ, EON, PRE a IONITY. V ČR je prioritou společnost PRE jakožto dodavatel s největším pokrytím nabíjecích stanic. Karty MG CHARGE mohou využít soukromí zákazníci i podnikatelé a firmy.

Karta MG CHARGE

Nabíjecí karta MG CHARGE

 

Pokud máte v ruce vaši kartu MG CHARGE, přes tuto webovou stránku jednoduše zadáte v sekci MG CHARGE VIN vozu tak, aby se vaše karta spárovala s vaším vozem v databázi a po vyplnění a odeslání požadavku a potvrzení podmínek, které dostanete do vašeho mailu, již můžete nově aktivovanou kartu plně využívat.

 

 

Pokud potřebujete s programem MG CHARGE poradit, obraťte se na vašeho dealera MG.

Přejeme vám plno elektrických kilometrů se značkou MG.