MG3

Nové MG3

agilní a prostorné

 

Již brzy

Dynamický
design
Prostorný
pro všechny cestující
Úsporný
s hybridní technologií
Výkonný
195 koní
7 let záruka
3x více péče na 7 let

Nové MG3 je agilní, moderní vůz s výraznými liniemi.

Nabízí hybridní technologii s nízkou spotřebou, komfort díky vyspělým asistenčním systémům a prostorný interiér.

JIŽ BRZY NA NAŠEM TRHU

 

MG3 design

DESIGN

 

Design nového MG3 byl navržen tak, aby byl vůz nepřehlédnutelný v běžném provozu. Zároveň se však designéři zaměřovali na to, aby cestujícím poskytoval dostatek prostoru uvnitř vozu.

 

Výrazný

 s širokou černou přední maskou

 

Dynamický

s ostrými předními světlomety

 

Nepřehlédnutelný

díky sytým barvám

 

Nové MG3 - design
Nové MG3 - výrazné linie

Výrazné linie

Nové MG3 je na první pohled nepřehlédnutelné. Má výrazné linie na zadní i přední části, vpředu má výraznou černou masku s ostře vypadajícími světlomety. To vše ještě podpoří modrá barva Moritz Blue.

Nové MG3 - Dynamický design kol

Dynamický design kol

Výrazný vzhled nového MG3 podtrhují 16“ kola z lehkých slitin se stříbrnými a černými detaily.

Nové MG3 - Elegantní interiér

Elegantní interiér

Nové MG3 je uvnitř elegantní, vše je uspořádáno tak, aby ovládání bylo maximálně ergonomické. Sedadla s umělou kůží jsou pohodlná a tvarovaná tak, aby vás udržela v každé zatáčce.

Nové MG3

Ačkoli je nové MG3 malý kompaktní vůz, poskytuje štědrý prostor pro cestující vpředu i vzadu, ale také objemný zavazadlový prostor.

KOMFORT
Pohodlné cestování

Nové MG3 disponuje moderními systémy a výbavou, která vám zpříjemní cestování.

Nové MG3 - pohodlné cestování

Pohodlí na cestách

Je důležité, aby každá jízda proběhla v maximálním pohodlí. Interiér je útulný a díky pohodlným sedadlům dojedete do cíle odpočatí. Automatická klimatizace, která je dostupná na všech výbavách, se postará, že budete mít teplotu uvnitř vozu vždy pod kontrolou.

Nové MG3 - Parkování bez obav

Parkování bez obav

Díky zadním parkovacím senzorům a především 360° kamerovému systému se parkování stává hračkou. Díky kamerám máte dokonalý přehled o situaci kolem vozu a nemusíte se tak stresovat, že poškodíte svůj nebo cizí vůz.

Nové MG3 - velký displej

Vše přehledně na velkém displeji

Vše, co potřebujete, vidíte přehledně na 10,25" displeji. Pusťte si oblíbenou hudbu, zapněte navigaci. Na displej můžete zrcadlit svůj smartphone skrze Android Auto i Apple CarPlay. Nezbývá než vyrazit.

Nové MG3
HYBRID
Hybridní technologie

Nové MG3 je prvním hybridním vozem značky MG. Nabízí výkon, úsporu a komfort.

Úsporně

Hybridní technologie spojuje oba světy: spalovací a elektrický. Z obou světů si bere to nejlepší a výsledkem je výkonný vůz s nízkou spotřebou, která se pohybuje od 4,4 l/km. Baterie hybridu se sama za jízdy dobíjí například při jízdě z kopce nebo brzděním a energii pak vůz využije později.

Nové MG3 - automatická převodovka

Komfortně

Jízda v hybridu je pohodlná díky automatické převodovce, která je ovládána jednoduchý otočným voličem. Díky jízdě na elektrický pohon je v kabině vozu příjemné ticho. Rozjezdy s hybridním pohonem budou vždy svižné a plynulé.

Nové MG3 - Výkon

Výkonný

Nové MG3 s hybridním pohonem nabízí výkon 190 koní. Vůz je doma jak ve městě, kde maximálně využije elektrický pohon, tak na rychlostních silnicích či dálnicích, kde pak oceníte výkon. To vše při zachování nízké spotřeby. Vůz byl testován v extrémních podmínkách po celé Evropě, od mrazů severu po vysoké teploty jižní Evropy.

Nové MG3 Hybrid

Zadní část vozu má jednoduché linie, přesto působí sebevědomě a výrazně.

 

BUĎTE PRVNÍ, KDO SE DOZVÍ VÍCE O NOVÉM MG3


Na našem trhu již v létě 2024